Product Details:
| Material | Aluminium |
| Width | 2400 mm (8 ft) |
| No. of Drawers | 2 Drawer |
| Finish | Walnut Finish |
| Storage Available | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Material | ALUMINIUM |
| Width | 2100 mm (7 ft) |
| No. of Drawers | 2 Drawer |
| Finish | Walnut Finish |
| Storage Available | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Aluminum Type | Aluminum Sheet |
| Outer Dimensions | 800x600x300 mm |
| Foam Type | Without Foam |
| No. of Drawers | 2 Drawer |
| Storage Available | Yes |
| Country of Origin | Made in India |